Kontakt

När du vill komma i kontakt med din bilhandlare!

Telefonnummer och karta:

Växel

Bilförsäljning – Personbilar

Bilförsäljning – Transportbilar

Verkstad

013 – 495 77 00

013 – 495 77 10

013 – 495 77 20

013 – 495 77 30

Personal

Queen Chamoun
Personbilsäljare, märkesansvarig Suzuki och Mitsubishi
 013-495 77 12
  queen.chamoun@autopartner.nu

Henrik Laweberg
Personbilsäljare, märkesansvarig Citroën
 013-495 77 13
  henrik.laweberg@autopartner.nu

Stefan Johansson
Ekonomichef
 013-495 77 91
  stefan.johansson@autopartner.nu

Ann-Sofi Qvist
Administration
 013-495 77 92
  ann-sofi.qvist@autopartner.nu

Ingemar Zentio
Fastighetsskötare
 
 

Magnus Johansson
Servicechef
 013-495 77 31
  magnus.johansson@autopartner.nu

Ivica Nevestic
Servicerådgivare
 013-495 77 33
 ivica.nevestic@autopartner.nu

Tommy Dufmats
Servicerådgivare
 013-495 77 32
 tommy.dufmats@autopartner.nu

Petter Kullenberg
Mekaniker
 013-495 77 30
  petter.kullenberg@autopartner.nu

Per Karlsson
Mekaniker
 013-495 77 30
  per.carlsson@autopartner.nu

Joakim Norr
Mekaniker
 013-495 77 30
  verkstad@autopartner.nu

Back to top